Wystawa zwycięskich prac konkursu „Dzieci i młodzież aktywnie – dziedzictwo i kultura”

W podcieniach kamienicy Orsettich można już oglądać prace nagrodzone i wyróżnione w konkursie plastyczno-fotograficznym „Dzieci i młodzież aktywnie – dziedzictwo i kultura”, zorganizowanego przez Stowarzyszenie Miłośników Jarosławia. Nagrody w konkursie zostały wręczone 20 października przez Starostę Jarosławskiego Stanisława Kłopota.

Partnerem głównym konkursu, który był skierowany do uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych, było Województwo Podkarpackie. Konkurs odbył się pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Podkarpackiego, Wojewody Podkarpackiego oraz Starosty Jarosławskiego. Patronem konkursu było także Muzeum w Jarosławiu Kamienica Orsettich.

Poniżej lista laureatów w porządku alfabetycznym:

Buk Bartosz – ZSI w Jarosławiu

Kuca Oliwia – SP w Manasterzu

Marek Justyna – ZSI w Jarosławiu

Niezabitowski Mikołaj – SP 11 w Jarosławiu

Nicpoń Nikola – ZSI w Jarosławiu

Osiczko Igor SP 1 w Jarosławiu

Skitał Piotr – ZSI w Jarosławiu

Wojdyło Edyta – ZSI w Jarosławiu

Wodzińska Zuzanna – SP 19 w Rzeszowie

Łozińska Aleksandra – ZSI w Jarosławiu

Serdeczne gratulacje dla wszystkich uczestników!