Zaproszenie na prelekcję „Beksiński. Wizje życia i śmierci”

Powiększ obrazKolorowy baner wystawy sztuki artysty Zdzisława Beksińskiego. Na grafice kolorowy obraz fantastyczny.

Serdecznie zapraszamy na prelekcję „Beksiński. Wizje życia i śmierci”, która odbędzie się w środę, 22 listopada, o godzinie 17:00 w Muzeum w Jarosławiu Kamienica Orsettich. Wykład wygłosi Dorota Szomko-Osękowska – historyk sztuki, kustosz w Muzeum Historycznym w Sanoku. Wstęp wolny!

Wydarzenie odbywa się w związku z wystawą czasową czasowej „Beksiński. Czy znaczenie jest bez znaczenia?”, której mecenasem jest Fundacja Most the Most. Ekspozycja została zorganizowana we współpracy z Muzeum Historycznym w Sanoku, z którego zbiorów pochodzą wszystkie prezentowane eksponaty. Dziękujemy!