Organizacja zwiedzania wystawy „Beksiński. Czy znaczenie jest bez znaczenia” 12 i 19 listopada

Powiększ obrazKolorowy baner wystawy sztuki artysty Zdzisława Beksińskiego. Na grafice kolorowy obraz fantastyczny.

W niedziele 12 i 19 listopada o godzinie 15:00 zapraszamy na oprowadzania kuratorskie po wystawie czasowej „Beksiński. Czy znaczenie jest bez znaczenia”! W związku z wydarzeniami, w te dni ostatnie wejście indywidualne na ekspozycję będzie miało miejsce o godzinie 14:30. Godziny wejść na wystawę stałą Muzeum nie ulegają zmianie.

Prosimy o wcześniejszą rezerwację miejsca na oprowadzaniu kuratorskim (tel. 16 621 54 37, e-mail rezerwacja@muzeum-jaroslaw.pl). Wstęp na wydarzenie jest w cenie biletu na wystawę.

Mecenasem wystawy czasowej „Beksiński. Czy znaczenie jest bez znaczenia?” jest Fundacja Most the Most. Ekspozycja została zorganizowana we współpracy z Muzeum Historycznym w Sanoku, z którego zbiorów pochodzą wszystkie prezentowane eksponaty. Dziękujemy!