„Beksiński. Czy znaczenie jest bez znaczenia?” – przydatne informacje

Powiększ obrazKolorowy baner wystawy sztuki artysty Zdzisława Beksińskiego. Na grafice kolorowy obraz fantastyczny.

Już od 14 października zaprosimy Państwa do unikatowego świata Zdzisława Beksińskiego, jednego z najbardziej oryginalnych twórców sztuki współczesnej. Bilety na wystawę właśnie trafiły do sprzedaży!

Bilet uprawnia do wejścia na ekspozycję w określonym dniu i o określonej godzinie. Zachęcamy do wcześniejszych rezerwacji. Wejścia na wystawę odbywać się będą co pół godziny w godzinach pracy Muzeum. Ostatnie wejście o godzinie 15:30.

W przypadku grup zorganizowanych wymagana jest wcześniejsza rezerwacja terminu zwiedzania.

Terminy oprowadzań kuratorskich zostaną podane w najbliższych tygodniach.

Koszt biletów

Bilet normalny – 30 zł

Bilet ulgowy – 20 zł

Mecenasem wystawy czasowej „Beksiński. Czy znaczenie jest bez znaczenia?” jest Fundacja Most the Most. Ekspozycja została zorganizowana we współpracy z Muzeum Historycznym w Sanoku, z którego zbiorów pochodzą wszystkie prezentowane eksponaty. Dziękujemy!