Zmiana godzin otwarcia Muzeum od 1 lutego

Od 1 lutego prowadzić będziemy w naszym muzeum niezbędne prace koncepcyjne, aranżacyjne i remontowe związane ze zmianami na ekspozycji. Przygotujemy dla Was między innymi wystawę upamiętniającą Powstanie Styczniowe na ziemi jarosławskiej. W związku z tym niezbędne jest ograniczenie dostępu Muzeum dla ruchu turystycznego.

Od 1 lutego do 7 kwietnia Muzeum w Jarosławiu Kamienica Orsettich będzie otwarte dla Zwiedzających wyłącznie w niedziele od 11:00 do 16:00.

W pozostałe dni pracy Muzeum, tj. od wtorku do soboty od 9:00 do 16:00, zwiedzanie Muzeum będzie możliwe jedynie po uprzedniej rezerwacji (tel. (+48) 16 621 54 37, e-mail: rezerwacja@muzeum-jaroslaw.pl). Niezmiennie zapraszamy także uczniów ze szkół i przedszkoli na lekcje muzealne. Proponowane tematy lekcji muzealnych znajdą Państwo tutaj oraz w bezpłatnych ulotkach informacyjnych. Chętnie udzielimy też informacji telefonicznie!

Godziny otwarcia administracji Muzeum pozostają bez zmian. Tak, jak dotychczas, na kwerendy naukowe zapraszamy po wcześniejszym uzgodnieniu terminu.

Do zobaczenia na wiosnę!

Od 1 do 9 lutego kasa Muzeum prowadzi sprzedaż biletów na koncerty organizowane w ramach cyklu „Bieszczady bez granic”. Bilety można zakupić od wtorku do soboty od 9:00 do 16:00 oraz w niedzielę od 11:00 do 16:00.