
Zapraszamy na koncert w podcieniach kamienicy Orsettich. “Pamięć w nas”, w wykonaniu zespołu Akademicy, działającego przy Akademii Trzeciego Wieku, będzie połączony z pokazem tańca oraz strojów scenicznych tancerek i tancerzy Powiatowego Ogniska Baletowego im. Lidii Nartowskiej.
Wydarzenie odbywa się pod patronatem Kamila Dziukiewicza, Starosty Jarosławskiego.
Partnerami Nocy Muzeów są: Powiat Jarosławski, zespół Akademicy, Powiatowe Ognisko Baletowe oraz Centrum Kultury i Promocji w Jarosławiu (Noc Muzeów jest częścią Nocy Zwiedzania Rynku, na które równie serdecznie zapraszamy).



