Dane teleadresowe i mapa dojazdu:

Muzeum w Jarosławiu Kamienica Orsettich
37-500 Jarosław
Rynek 4
centrala, tel./fax (+48) 16 621 54 37
e-mail: muzjar@poczta.onet.pl
e-mail:muz.dzieduszyccy@poczta.onet.pl
www.muzeum-jaroslaw.pl

Dyrektor - Jarosław Orłowski
tel. 16 621 37-31
jorlowski@muzeum-jaroslaw.pl


Administracja - Anna Gronkowska
16 621 54-37 w. 21
muzjar@poczta.onet.pl

Administracja - Małgorzata Potoczna
16 621 54-37 w. 22
mpotoczna@muzeum-jaroslaw.pl

Księgowość - Janina Balicka
16 621 54-37 w. 21
jbalicka@muzeum-jaroslaw.pl


Archeologia - Joanna Kociuba
16 621 54-37 w. 22
jkociuba@muzeum-jaroslaw.pl


Historia - 16 621 54-37 w. 23
Krystyna Kieferling
kkieferling@muzeum-jaroslaw.pl
Zofia Kostka-Bieńkowska
zbienkowska@muzeum-jaroslaw.pl

Biblioteka - Grażyna Żurawska
16 621 54-37 w. 28
gzurawska@muzeum-jaroslaw.pl


Pracownia konserwatorska - Danuta Baran
16 621 54-37 w. 26

dbaran@muzeum-jaroslaw.pl

Pracownia fotograficzna - Henryk Górecki
16 621 54-37 w. 26

hgorecki@muzeum-jaroslaw.pl

Przewodnik muzealny - Piotr Prymon
16 621 54-37 w. 22
pprymon@muzeum-jaroslaw.pl


Kasa biletowa
16 621 54-37 w. 24 i 25


Oddział w Zarzeczu

Iwona Długoń 793 839 294
e-mail:muz.dzieduszyccy@poczta.onet.pl